Мебель на заказ в Киеве

Меблі на заказ від виробника

Меблі, безперечно, є надзвичайно важливим елементом кожної квартири. Завдяки грамотній розстановці гарнітура ми можемо надати квартирі не лише привабливого вигляду, але й зробити її максимально функціональною. Завдяки вибраним меблям квартира може бути оформлена як у сучасному стилі, так і в класичному. Детальну інформацію про сучасні тенденції у світі меблів можна отримати на нашому новому сайті https://www.design-city-mebel.com.ua/

Кухня під замовлення Києв

Чому меблі на заказ?

Настав час, коли житло коштує дуже дорого. Тому більшість із нас проживає у невеликих квартирах. Місця мало, а зберігати доводиться великий обсяг речей. Що робити, якщо стандартні комплекти меблів нас зовсім не влаштовують? Як правильно задіяти всю площу квартири?

Меблі на заказ - ідеальне вирішення цієї проблеми. Окремий елемент, наприклад шафа купе на замовлення або цілий комплект гарнітура, підготовлений спеціально під вашу квартиру, дозволять задіяти навіть глухі зони кімнати в умовах складного планування.

Швидше за все саме тому вбудована шафа купе має особливу популярність у наших покупців. Завдяки виготовленому на замовлення корпусу, виходить використовувати нішу або перепад стін повною мірою від підлоги до стелі, від перегородки до виступу. У цьому випадку користувач отримує величезне сховище для речей, а завдяки широкому вбору матеріалів обробки він може встановити меблі, які ідеально поєднуються з рештою інтер'єру.

Шафа купе під замовлення

Чому варто скористатися пропозицією виробника меблів?

Перевага роботи з виробником полягає не тільки в більш низькій ціні кінцевого продукту, а й у додаткових послугах, таких як збирання, транспортування та пост гарантійне обслуговування. Додатковим плюсом є те, що якщо щось зламається під час експлуатації меблів або ще на етапі транспортування/складання, то не виникає питань до кого звертатися з претензією чи проханням, адже за свою продукцію несе відповідальність виробник.

Меблі на замовлення у виробника - чому дешевше?

Як було зазначено, за співпраці виробника ми виключаємо посередників, кожен із яких встановлює свою націнку. Ми не платимо стороннім відділам продажів, продавцям, оптовикам тощо, тому що отримуємо ціни безпосередньо від виробництва, які можуть бути на 10-15 відсотків нижчою за середньо-ринкову вартість аналогічних виробів. Також з офіційним представництвом виробника легше домовитися про додаткові знижки чи бонуси при замовленні великої кількості меблів.

Комплексное проектирование и обустройство мебелью

Оскільки наша компанія має власне виробництво, то й ціни на меблі на замовлення є більш привабливими, ніж у конкурентів. До того ж часу, щоб виготовити ту саму шафу купе в передпокій, піде набагато менше, оскільки після затвердження проекту із замовником та здійснення контрольних вимірів на об'єкті замовлення відразу ж відправляється в роботу. У цьому випадку час залежить лише від технологічних процесів, які, на жаль, прискорити не можна.

І так, в першу чергу ми дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії City-Меблі та запевняємо Вас, що час не витрачено дарма. Для того, щоб Ви в цьому переконалися щонайменше, що потрібно зробити - це запросити нашого дизайнера замірника на об'єкт, який Ви плануєте облаштувати - будинок за містом, обставити квартиру або меблювати окреме приміщення, наприклад: Ви хочете тільки замовити кухню, наш дизайнер вашим розмірам зробить попередній проект кухні в бажаному кольорі за допомогою 3D візуалізації, що дозволить детальніше розглянути майбутню кухню безпосередньо в інтер'єрі Вашого будинку, саме в тому місці і в тому положенні, де їй визначено зайняти своє місце або шафу купе на заказ. Для виготовлення меблів на замовлення Київ ми допоможемо Вам підібрати найякісніший матеріал, внутрішнє наповнення та прорахуємо попередню вартість виробів окремо або в комплексі. А якщо Ваш архітектор чи дизайнер все вже продумав до дрібниць, нам залишається тільки за наданими вами кресленнями зробити прорахунок підсумкової вартості виробів із установкою під ключ. Виготовлення меблів на замовлення у Києві будь-якої складності швидко, ми проектуємо якісно та недорого.

Дзвоніть нам або пишіть : +380 (67) 111-63-45.


webgari.com Рейтинг сайтов
Наверх